jakiego lekrza polecacie od problemów naczyniowych

jakiego lekrza polecacie od problemów naczyniowych

Cześć, czy usuwanie żylaków to trudna operacja, jest się w ogóle czego obawiać? Możecie się podzielić doświadczeniami?

Eleg234

Posty: 1

 
Do chirurgii naczyniowej musisz mieć kogoś kto faktycznie temat dobrze zna i będzie w stanie Ci jakoś pomóc. Sprawa nie jest prosta i wiem to po wizytach w wielu różnych gabinetach, gdzie teoretycznie się tym zajmowali. Ostatecznie w moim przypadku dopiero kontakt z doktorem Kućmą z Ostrowca się jakoś sprawdził i udało mi się tą sprawę nieco poprawić. Możesz się z nim skontaktować telefonicznie czy przez stronę http://www.chirurgia.ostrowiec.org.pl/ umówić na wizytę, wydaje mi się, że to będzie dobry kierunek.

Kitas

Posty: 21

 
Dlaczego prywatnie skoro USG Doppler tętnic w Kielcach można zrobić na nfz? Moja mama robiła i nie płaciła ani złotówki. Cena takiego badania prywatnie nie jest chyba niska. Tylko mówię, więc bez ataku proszę :)

TomekK

Posty: 3

 
Im szybciej zdecydujemy się na prywatną wizytę, tym będzie lepiej. Widzę, że niestety, jeśli chcę skutecznie leczyć miażdżycę w Krakowie, skazana jestem na poniesienie kosztów. Dużo dobrych opinii jest o prywatnych naczyniowcach.

Kitas

Posty: 4

 
Wyszłam na szczęście w odpowiedniej chwili z podobnego założenia, że prywatne leczenie jest właściwym leczeniem :) Poszukałam prywatnej placówki z chirurgią naczyniową w Krakowie i dzięki temu dziś jestem zdrowa, tzn. nie muszę być na lekach :D

namok

Posty: 2

 
Tak USG Doppler tętnic wykonasz na nfz w Kielcach, ale nie polecam. Mają kiepski sprzęt :) Bynajmniej tam, gdzie jak korzystałem. W końcu wybrałem prywatną klinikę, gdzie zajęli się mną profesjonalnie i czułem, że rzeczywiście chcą mi pomóc. W naszym mieście jest kilka dobrych prywatnych gabinetów, gdzie robią również zabiegi.

Kitas

Posty: 23

 
Według mnie tylko i wyłącznie prywatna chirurgia naczyniowa w Kielcach. Sparzyłam się na lekarzach, którzy leczyli mojego tatę. Po czasie też musieliśmy szukać prywatnego gabinetu.

Nikuś23

Posty: 3

 
Nie orientuję się, jaki chirurg naczyniowiec w Kielcach jest dobry, a siostra potrzebuje wizyty. Koniecznie prywatnie, bo to poważna już zaawansowana choroba niedokrwienna. Pomożecie?

udee

Posty: 4

 
Tak podobno skleroterapia jest skuteczna, ale wiem też, że nie każdy może się poddać temu zabiegowi. Mam wielką nadzieję, że znajdę w Krakowie specjalistę, który dokona stanu mojego zdrowia i okaże się, że nie muszę mieć operacji. Jak na razie cienko tę sprawę widzę, ale może jednak gdybym poszedł gdzieś prywatnie?

Kotr_r9

Posty: 5

 
Nie pójdziesz i nie zaczniesz leczyć, będzie tylko gorzej. Wiem, że siostra leczyła się na jakieś sprawy tętnicze na oddziale chirurgii naczyniowej w Krakowie, ale nie była zadowolona. W końcu udała się do prywatnej placówki, gdzie miała świetną opiekę. Na obecną chwilę jej stan zdrowia jest okej, więc jaki widać, trzeba trafić na dobrego specjalistę.

Bhapo

Posty: 7