zajęcia dodatkowe angielski szkoła podstawowa Kraków, poszukuję!

zajęcia dodatkowe angielski szkoła podstawowa Kraków, poszukuję!

Czy daje coś nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie? Chodzi mi o dodatkowe zajęcia prowadzone przez specjalistów? Macie w tym jakiekolwiek doświadczenie? Czekam na Wasze opinie.

dzbanuś_!

Posty: 1

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Szybko nauczyło się podstawowych słówek, a później było już tylko lepiej. Według mnie to była bardzo dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Wiele na tym zyskaliśmy i dzisiaj dziecko w podstawówce nie ma problemów z angielskim.

labuh

Posty: 15

 
Jeżeli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak wiele dziecko na tym zyska. Uczy się, lecz jednocześnie bawi, bowiem to właśnie taka metoda. Po pewnym okresie dziecko zaczyna rozumieć coraz wiecej. U moich dzieci właśnie tak było, zatem polecam nauczanie od wczesnych lat.

mattoid1973

Posty: 2

 
U nas zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie zajmują się lektorzy z https://happystudents.pl i ich w stu procentach Wam polecam. To specjaliści, którzy naprawdę bardzo dobrze się na wszystkim znają. Są w stanie dopasować program do maluchów.

ZABA0001

Posty: 2

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dzisiaj załatwić. Sam znam słabo język, natomiast robię wszystko żeby moje dzieci takich kłopotów nie posiadały. Wam też to polecam, bowiem można na tym niezwykle mnóstwo zyskać.

Ventooo1

Posty: 3

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest bardzo słaby. To samo jest w podstawówce, dlatego w interesie rodziców jest znalezienie kogoś z zewnątrz do pomocy.

Black_Riot

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to nauką angielskiego w żłobku w Krakowie zajmuje się grupa lektorów, którzy mają w tym bardzo duże doświadczenie. Korzystają z najlepszych metod. Bawią się i uczą jednocześnie, dlatego przynosi to same pozytywne efekty. Muszę dowiedzieć się dokładnie, kto to jest i dam wtedy Wam znać.

wiesiekj

Posty: 3

 
Zapisując dziecko na zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie dbamy o jego przyszłość. Chodzi nam o to, aby jak najwięcej dla dziecka zyskać. Brak znajomości języka angielskiego jest obecnie bardzo dużym ograniczeniem. To, wobec tego pożądane byłoby dziecko na zajęcia zapisać.

Programista

Posty: 4