sesja lifestyle nad morzem, kogo polecicie ?

sesja lifestyle nad morzem, kogo polecicie ?

Robił ktoś z Was sesję rodzinną nad morzem? Jak to wyszło? Sporo to kosztuje? Zastanawiam się nad taką niespodzianką dla rodziny, albowiem jedziemy niedługo na wakacje. Przy okazji można byłoby wykonać coś oryginalnego.

dobres34

Posty: 1

 
Osoby, które chcą zrobić sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, która bardzo dobrze zna się na robieniu zdjęć.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Zdjęć każdy z nas ma bardzo dużo, ale sami wiemy, jakie one są? Według mnie nawet, jeśli trzeba trochę zapłacić to i tak się opłaca mieć takie zdjęcia wykonane przez profesjonalistę.

Rimano

Posty: 30

 
Lubię fotografie, dlatego jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były drobne, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie fotografie według mnie są super.

Marioleczka

Posty: 6

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Fotografie wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

Bryzyt1

Posty: 30

 
U nas fachowa Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, iż to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

pawel253

Posty: 2