projekty domów z bali, opinie

projekty domów z bali, opinie

Sporo jest projektów domów z bali, jakie mogę sobie przejrzeć i coś wybrać? Gdzie znajdę takie projekty? Znacie kogoś, kto proponuje budowę domów z klejonych bali? Chętnie bym się z taką ofertą zapoznał, bowiem mnie to interesuje.

PaweL

Posty: 1

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

sthEn

Posty: 6

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wówczas prościej będzie coś pod własne żądania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, niemniej jednak jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Blono

Posty: 3

 
Mnie dom z bali całoroczny stawiała firma https://wondorf.net/pl i jestem niezmiernie, niemniej jednak to niezmiernie zadowolony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

Marioleczka

Posty: 4

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem usatysfakcjonowany. Projekty, jakie przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, natomiast może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super oferta, dlatego z niej szybko skorzystałem.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Mam dom z bali toczonych i jest super. Mieszkamy w nim od roku i nie zamieniłbym go na żaden inny. Tego klimatu nie da się opisać to trzeba po prostu poczuć.

wisła1905

Posty: 9

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, albowiem oferta jest bardzo duża, a ceny są bardzo atrakcyjne. Wiem, co mówię, albowiem sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są inne opcje, jeśli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, lecz są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne wymagania.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

TomekK

Posty: 3

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Saagerrak

Posty: 2