kursy samoobrony, poleci ktoś ?

kursy samoobrony, poleci ktoś ?

Szukam dla mamy inkrustatora samoobrony. Macie kogoś, kto naprawdę wie jak nauczyć kobietę obrony? To ma być profesjonalny kurs, który przyniesie naprawdę efekty.

dzaman

Posty: 1

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

hejjju

Posty: 4

 
Jest sporo kursów samoobrony, lecz osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to faktycznie niezwykle sporo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego pożądane byłoby z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są ciężkie, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Black_Riot

Posty: 12

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, niemniej jednak niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, niemniej jednak jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dziś nie można się czuć bezpiecznie, zatem pożądane byłoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone.

Grabow12

Posty: 2

 
Jeżeli instruktor naprawdę się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest bezproblemowo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niezwykle dobrze znać. Wówczas my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeżeli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Miluśkooo2

Posty: 3