dobre buro księgowe w Gdańsku

dobre buro księgowe w Gdańsku

Jestem na księgowości online, ale przestaję sobie radzić i wolałbym się bardziej skoncentrować na dobrym biurze księgowym, koniecznie w Gdańsku. Może mi coś ciekawego podpowiecie, bo w tych warunkach funkcjonowania prawa to bez dobrej księgowej nie ma sensu praktycznie nic robić.

Jojojo4

Posty: 1

 
Może biuro rachunkowe połączone z konsultacjami dotyczącymi optymalizacji podatkowej? Coś takiego w Gdańsku https://biurorachunkowe.org.pl/. Konsultacje dość rozbudowane i wszystko bezpieczne, zgodnie z aktualnymi normami prawnymi. Zlecałem u nich również rozbudowaną analizę finansową, bo przechodziłem na nowy rynek i musiałem się upewnić, czy mam wszystko ok z dokumentacją i innymi kwestiami.

Merylker45

Posty: 8

 
Postaraj się o biuro rachunkowe z opieką online, zaoszczędzisz i w ogóle lepiej się pracuje. Pytanie też, czy księgowa rozumie Twój biznes. Niektóre biura rachunkowe się specjalizują w konkretnych branżach, więc poszukaj może pod tym kątem?

strusiek

Posty: 7

 
Z księgową spokojnie biznes pierwszy założysz i właśnie najlepsze biura rachunkowe pomagają bez dodatkowych opłat. Według mnie księgowość obowiązkowa, bo się przyda, uwierz. Nawet, jak masz mały biznes to i tak kontakt z US, ZUS będzie, jakieś tam pytania i tak dalej. Mamy zamordyzm, tyle w temacie.

mirekp2005

Posty: 3

 
Biuro rachunkowe najczęściej wie, jak negocjować z US i ZUS, a to już ogromna przewaga, jak zaczynasz biznes. W Polsce niestety otoczenie gospodarcze to totalna lipa. Prowadziłem firmę w Czechach przez dwa lata to mam porównanie. Inna mentalność zupełnie.

pawel253

Posty: 2

 
Potwierdzam, że w tym biurze masz odbiór osobisty dokumentów, jak potrzebujesz. Organizacja rewelacyjna, deklaracje podatkowe na czas, kwestie VAT i zmiany wyjaśnione, mocne dopasowanie do branżowej praktyki u przedsiębiorcy.

PucH2

Posty: 6

 
Bardzo doświadczona księgowa, w tym specjalistka ds. podatków i kadr, płać, masa kursów porobionych. Sam u niej jestem i nie narzekam. Tyle razy mnie wyprowadziła na prostą, że nie zliczę. Pozdrawiam przy okazji.

090913123

Posty: 5

 
Doradztwo podatkowe połączone z usługami księgowymi i kadrowymi to jedyna droga do sukcesu teraz, bo nigdy nie wiesz, kiedy przekształcisz działalność. Teraz ciężko już cokolwiek optymalizować, może na dywidendę w spółce, ale też szukanie wspólników wymaga czasu, przemyśleń.

Franek.5

Posty: 11

 
Najlepiej właśnie połączyć kadrowe sprawy z księgowymi, bo to się przydaje. Czysty outsourcing. Online tylko to nie wiem, raczej dla mocno doświadczonych. Jednak kontakt z księgową to większy spokój.

miko_poz

Posty: 6

 
Mały ZUS teraz, ulga na start i można nieźle zarobić, jak się gospodarka nieco odbije. Pytanie tylko, kiedy otworzą całą gospodarkę. Bez księgowej to się z niczym nie ruszam tak naprawdę od roku. Też przeskoczyłem z księgowości online.

Yuri20

Posty: 11