jaki termin na rejestracje pojazdu, gdzie ?

jaki termin na rejestracje pojazdu, gdzie ?

Zastanawiam się ile mamy czasu na zgłoszenie kupienia pojazdów, lecz nie mogę odnaleźć? Jest strona www, gdzie można to sobie zbadać? Boję się, iż nie zdążę na czas, a wiem, iż kary są rzeczywiście niezwykle wysokie, a nie chce ich płacić.

Lesny

Posty: 1

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc złotych kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, ale jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

Grabow12

Posty: 3

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Lupusx

Posty: 3

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

Yuri20

Posty: 2

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, ale o wiele gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już niestety na sto procent otrzymamy karę. Zaczyna się od 200 złotych, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

Kotr_r9

Posty: 7

 
Nic się nie zmieniło, bo ilość czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w niektórych miastach wcale nie będzie nam łatwo się tego terminu trzymać. Kolejki są bardzo duże, dlatego trzeba od razu po zakupie umawiać termin przerejestrowania.

Kolekcjoner

Posty: 8

 
Nic się nie zmieniło, albowiem liczba czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w niektórych miastach wcale nie będzie nam prosto się tego terminu trzymać. Kolejki są niezmiernie gigantyczne, dlatego trzeba od razu po pozyskaniu umawiać termin przerejestrowania.

http://3mmc4cmc.com marz - 2021

Posty: 2